Ürün kategorisi

Shaanxi Gaoton petrol makine Co., Ltd

Tel:0086-29-87872212

Faks: 0086-29-87872212

E-posta:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Cep: 008613402943512


Petrol ülke borulu ürünleri (bakınız, kasa ve boru, CSG ve TBG, SMLS boru, Dikişsiz borulu gördüm boru, hat boruları, borular ve montaj)

Petrol ülke borulu ürünleri (bakınız, kasa ve boru, CSG ve TBG, SMLS boru, Dikişsiz borulu gördüm boru, hat boruları, borular ve montaj)

Petrol ülke borulu ürünleri Ayrıca bakınız, özellikle petrol ve doğal gaz sondajı, gaz iletimi için kullanılan olarak kısa devre yaptı. Bu petrol sondaj borusu, kasa, boru, enayi çubuk ekleyin. Petrol kasa çelik boru Delme işlemi olduğundan emin olmak için petrol ve doğal gaz iyi duvarı desteklemek için kullanılan ve...

Detailed description

Petrol ülke borulu ürünleriAyrıca bakınız, özellikle petrol ve doğal gaz sondajı, gaz iletimi için kullanılan olarak kısa devre. Yağ içerirsondaj borusu, kasa, Boru, enayi çubuk.


Petrol kasa petrol ve doğal gaz iyi duvar Delme işlemi olduğundan emin olmak için çelik boru ve tüm petrol kuyusu normal çalışmasını tamamladıktan sonra desteklemek için kullanılır. Her şey farklı Delme derinliği ve in gazino birkaç katmanları kullanmak üzere jeolojik koşullara göre. Kasa boru üzerinden farklı ve boru matkap ve art arda, ait olduğu için bir zaman alıcı malzeme olarak kullanılamaz.


Standart: API 5CT

Sınıf: J55, K55, N80, L80, C90, T95, P110, Q125

Boyut:

4-1/2"--20" kasa için

1.05"--4-1/2" hortum için

Uzunluk: R1 / R2 / R3


Biz de aynı derecede bireysel gereksinimleri, API standart olmayan borulu, gibi kalın duvar borular, büyük OD borular ve bağlantı parçaları üretmek olabilir.


Herhangi bir daha fazla gereksinimleriniz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyinSales@sxgtpm.com

O ünlü Çin Petrol ve doğal gaz petrol ülke borulu ürünleri imalatçı içinde profesyonel bir GAOTON bu tür tedarikçi, üretici ve sağlayıcı, Hoşgeldiniz için toptan petrol ve petrol sahası API petrol ülke borulu ürünleri bizim fabrikadan.

Hot Tags: BAKINIZ, kasa ve boru, CSG ve TBG, SMLS boru, Dikişsiz boru boru hattı boru, boru ve uygun gördüm, bakınız, 5ct kasa, 5ct boru, csg ve kasa kaplin, boru kuplajları, hat boruları, tbg, gördüm boru, boru ve ek parçaları
ilgili ürünler
Feedback